Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

“BASIN HALKIMIZIN GÖREN GÖZÜ İŞİTEN KULAĞIDIR”

“BASIN HALKIMIZIN GÖREN GÖZÜ İŞİTEN KULAĞIDIR”
10 Ocak 2021 - 14:10

KARADENİZ RADYO TELEVİZYON VE GAZETECİLER Dernek Başkanı Cihan ÇAKIR, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

KARTEGDER BAŞKANI ÇAKIR , özgür ve tarafsız çalışan gazetecilerin, toplum için en faydalı meslek guruplarından birini oluşturmaktadır.Kim ki gazetecileri pranga altına almak için baskı ve zorbalık anlayışına girmiş ise bilsin ki ,toplum nezdinde ne bugün ne de yarın o koltuğun faydasını göremeyecektir ifadelerini kullandı.

Başta ORDU olmak üzere sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmeleri gündeme taşıyarak basın sektöründe hizmet veren basın çalışanlarının ve tüm gazetecilerin 10 Ocak Gazeteciler Gününü kutlarım diyerek, “Değerli basın mensupları, kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan, gazetecilik mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet etmektedir. Halkımızın gören gözü, işiten kulağı ve konuşan dili olan tüm gazetecilerin 10 Ocak Gazeteciler Gününü bütün samimiyetimle kutluyor, tüm basın mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyorum.

Meslek ahlakı, bilinci ve gayreti içinde çalışan tüm gazetecileri tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-