Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

AK PARTİ AYBASTI İLÇE KONGRESİ YAPILDI

AK PARTİ AYBASTI İLÇE KONGRESİ YAPILDI
06 Ekim 2020 - 23:40

İLÇE BAŞKANLIĞINA YENİDEN FAZLI EREN SEÇİLDİ
AK PARTİ Aybastı İlçe Teşkilatının 7.olağan Kongresi yapıldı. Kongreye , Milletvekili, Ergün Taşçı, İl Başkanı Halit Tomakin, çevre İlçenin İlçe ve Belediye Başkanları delegeler, şölen havasında geçen kongreye çok sayıda Aybastı’lı hemşehrilerimiz katıldı.
Kongre Divan Başkanlığını Karadeniz Bölge Koordinatörü Yahya Çelik, Divan Başkan Yardımcılığına, İl Başkan Yardımcısı Muhittin Konca , Katip Üyelik görevlerini ise İl Başkan Yardımcısı Hamdi Şensoy, İlçe Kadın Kolları Başkanı Meryem Şahin , İlçe Gençlik Kolları Başkanı Barış Mert yaptı.
Kongreye çift liste ile gidildi mevcut İlçe Başkanı Fazlı Eren ve İlçe Başkanı Adayı Mustafa Hacıköleoğlu İlçe Başkanlığı için yarıştı.İlçe Başkanlığı ipini Mevcut İlçe Başkanı Fazlı Eren göğüsledi ,Fazlı Eren 203 oy, diğer aday Mustafa Hacıköleoğlu ise 89 oy aldı. Fazlı Eren Başkanlığındaki Liste şu isimlerden oluştu; Kamil Yediyıldız,Kemal Evin,Tülay Elmas,Aydıner Kocabaş,Yakup Emsen,Yılmaz Kartal,Mustafa Aksoy,Furkan Demirkale,Fatma Gürsoy,Dursun Akkaya,Nafiye Kılıç,Murat İnanır,Osman Gündoğdu, Aydın Tokmak, seçildi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-