Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ATAKAN AKÇA: “MİNNETTARIZ”

ATAKAN AKÇA: “MİNNETTARIZ”
17 Aralık 2020 - 2:00

Fındık alımının 30 Nisan’a kadar uzatılmasından memnun olan Altınordu Ziraat Odası Başkanı Atakan Akça, “İktidar milletvekillerine, muhalefet milletvekillerine ve yerel yöneticilerimize üreticilerimiz adına minnettarız.” dedi.
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda Toprak Mahsulleri Ofisinin (TMO) fındık alım süresini 30 Nisan 2021’e kadar uzatıldığını açıklamıştı. Bu karar başta Ordu olmak üzere fındık üretimi yapan illerde memnuniyetle karşılandı.
Altınordu Ziraat Odası Başkanı Atakan Akça’da yaptığı açıklamada, yapılan açıklamadan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Başkan Akça yaptığı açıklamada, “Türkiye Ziraat Odaları Başkanı Sayın Şemsi Bayraktar’ın önderliğinde bölge ziraat odaları başkanlarımızın gayretleri ve çalışmaları sonucunda TMO alım süresini 30 Nisan 2021 tarihine kadar uzatmıştır.”
Emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Atakan Akça, “Bu süreçte yanımızda olan bölge iktidar milletvekillerine, muhalefet milletvekillerine ve yerel yöneticilerimize üreticilerimiz adına minnettarız. TMO fındık alım süresinin uzatan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli’ye ve TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal’a fındık üreticilerimiz adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-