Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Aşiyan Sanat Atölyesi Yeni Eğitim-Öğretim Yılına Hazır

Aşiyan Sanat Atölyesi Yeni Eğitim-Öğretim Yılına Hazır
16 Eylül 2019 - 14:08

Aşiyan Sanat Atölyesi 2019-2020 eğitim öğretim yılına hazır.

Aşiyan Sanat Atölyesi Müdürü Züleyha Ertürk ve sanat atölyesi öğretmenleri, yemi eğitim öğretim yılının ilk haftasında velileri ile bir araya gelerek sanat dolu bir gün geçirdi.

Aşiyan Sanat Atölyesi Müdürü Züleyha Ertürk etkinlik hakkında yaptığı açıklamada şunları kaydetti;

“Aşiyan Sanat Atölyesi olarak 2019-2020 eğitim öğretim yılının herkese hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

Aşiyan Sanat Atölyesi olarak bu yıl da kaliteli öğretmen kadromuz ile siz Ünyelilere hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Amacımız sanat ve spor faaliyetlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak, çocuklarımızın fiziksel ve ruhsal gelişimine katkıda bulunup onlar üzerinde olumlu izler bırakmak. Atölyemiz özel bir kurs olmakla birlikte birçok öğrenciye ücretsiz eğitim vermektedir. Özel yeteneklere sahip olup maddi imkanları olmayan öğrencileri belirleyip eğitim almalarını sağlıyoruz. Bunun yanı sıra özel durumu olan (parçalanmış aile) çocuklarına da eğitim olanağı sağlıyoruz. Amaç bir çocuk bile olsa hayallerine kavuşturmak ve hayata bağlamak.

Değerli öğretmenlerimiz verimli çalışmaları sonucunda birçok öğrenci Güzel Sanatlar Fakültesi resim ve müzik bölümlerini kazanmalarına vesile olmuştur. Resim öğretmenimiz Zeynep Mutlu üniversiteye 2 öğrenci, müzik öğretmenlerimizden Cihan Mutlu müzik bölümüne 5 öğrenci, yine Müzik öğretmenimiz Rıza Genç müzik bölümüne bir öğrenci hazırlayarak üniversite kazanmalarını vesile olmuştur.

Sevgili Ünyeliler sağlıklı mutlu ve güzel ahlaklı nesiller yetiştirmek için çocuklarımızı sanata ve spora yönlendirelim. Herkese Sanat dolu bir yıl diliyorum.”