Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Asarkaya İlk Kez Sahneye İndi

Asarkaya İlk Kez Sahneye İndi
04 Mart 2020 - 19:49

Ünye’de çekimleri yapılacak olan Asarkaya Darağacı ekibi ilk kez oyuncularla bir araya geldi.
Ünye’nin ilk ve yerli dizini unvanını taşıyacak olan Asarkaya Darağacı Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi’nin konferans salonunda dizide rol alacak oyuncularıyla tanışma programı düzenledi.
Yönetmen Selim Uyar’ın ve Yapımcı Hamza Alp’in bilgilendirme yaptığı toplantıda dizinin bölümleri ve konusu hakkında oyunculara anlatımlar gerçekleşti. Yaklaşık 20 ile 25 dakikalık olacak bölümlerde ise toplumda yaşanılan sıra dışı olaylar ele alınacak.
Ekip Ordu Valiliği’nde
Dizinin yapımcısı Hamza Alp ve Yönetmen Selim Uyar, set kurum çalışmaları öncesi Ordu Valisi Seddar Yavuz’a ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette dizinin çekimleri konusunda izin alınması konuşulurken, Vali Yavuz’dan ise kültüre ve sanata destek çıkılması gerektiğine vurgu yaptı.
Ekip 1 Ay İçinde Sahalara Çıkıyor
Dizinin son aşamalarına gelindiği şu günlerde Dizinin Senaristi ve Yönetmeni Selim Uyar ile Yapımcı Hamza Alp mekan arayışlarını sürdürürken, set ekipmanlarının ise son hazırlıkları yapıldı. Sette kullanılacak ekipmanları tedarik eden ekip, yaklaşık bir ay içerisinde ise mekanlarda kurulacak set için hazırlıklarını sürdürüyor.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-