Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ANTEP KEBAP DİYARINDAN SKANDAL GÖRÜNTÜLER

ANTEP KEBAP DİYARINDAN SKANDAL GÖRÜNTÜLER
09 Haziran 2020 - 3:24

Ünye’de faaliyette bulunan ANTEP KEBAP DİYARI isimli restorantta  coronavirüsün yayılmasına davetiye çıkartan görüntüler kamuoyuyla paylaşıldı.

KURALLAR YOK SAYILDI

Bilindiği gibi normalleşme süreci ile beraber birçok cafe, restaurant, lokanta ve diğer işletmeler hizmetlerine kaldıkları yerden devam etmeye başladılar.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında hijyen tedbirlerine ve kurallara uyma zorunluluğu getirilen  işletmelerden biri olan ANTEP KEBAP DİYARI maalesef bu kurulların hiçbirine uyumayarak müşterilerinin hayatını tehlikeye attığı sosyal medyaya atılan  görüntülerden tespit edildi.

Gerek sosyal mesafe kuralı , gerekse maske kurallarını hiçe sayıldığı işletmede hijyen kurallarında uygulanıp uygulanmadığı ise ayrı bir merak konusu oldu.

VATANDAŞ TEHLİKEYİ İHBAR ETTİ

Görüntülerin ardından kamuoyunda işletmenin koronavirüse karşı vurdumduymaz tutumu endişe yarattı.Yayınlanan  görüntülerde kalabalık bir topluluğun tüm  kuralları hiçe sayarak masalara oturtulduğu gözlemlenirken, insan hayatı bu kadar ucuz mu dedirtti.

Ünye deki işletmede çekilen bu görüntülerin ardından Ünye Kaymakamlığını ve ilçe sağlık müdürlüğünü göreve davet eden vatandaşlar ,böyle olaylara mahal verilmemesi için haberde adı geçen işletme ve diğer işletmelerinde sık sık denetlenmesi gerektiğini belirttiler.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-