Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ANKET SONUCU İLE DALGA GEÇTİ

ANKET SONUCU İLE DALGA GEÇTİ
19 Mart 2021 - 23:33

İyi Parti Belediye meclis üyesi Murat Çıraklı A52tv ekranlarından yayınlanan NET BAKIŞ programında %72 Anket sonucu ile dalga geçti ve Ünye Belediye Başkanı Tavlı eksik konuşmuş, anket sonucu %72 değil %100 çıkmalıydı ”dedi.

AÇIKLAMA MANİDAR

“Sayın Tavlı’nın %72’lik oy açıklaması çok tuhafıma gitti. %58’lik oy ile başkan seçilen Tavlı’nın bugün %72’lik bir anket ortaya atması tabiki bu büyük ihtimalle Ankara ziyaretinde Mehmet Özhaseki ile beraber görüşmeleri çerçevesinde bir ifade kullandı.

Bu açıklama benim için çok manidar. Benim için anket sonucu %100 çıkmalıydı. Çünkü bu anket bana Ak Parti ilçe teşkilatının hazırlamış olduğu bir anket gibi görünüyor. Böyle ciddiyetsiz bir şeyi benim kabul etmem mümkün değil.

HİZMET Mİ YAPTILAR DA OY ORANI ARTACAK?

Seçimde %58 oy alan biri seçimden sonra Ünye’de ne gibi olumlu şeyler oldu da %72 aldı? Bana göre doğru olmayan bir anket sonucudur. %72 çıkması için, Çamlığın, Kültür Merkezi, Tabakhane Deresi, Niksar ve Liman bitse anket sonucu yükselirdi. Ben vatandaşın içerisindeyim. Vatandaşlarımızın ekonomik ve pandemi nedeniyle o kadar derdi varken bu anket sonucunun böyle ifade edilmesi yanlış. Sokakta ki insanların tercihi bu yönde değil.

ÜNYELİLER SIKINTI İÇERESİNDE

Buradaki anket sonucu eğer Belediye Başkanına destek bir anket ise onun açıklaması bana doğal gelir. Ünye’nin genel siyasetine baktığımız da Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanın yapması gerekiyor.

Cumhuriyet ittifakı ile beraber ifade etmek gerekirse. Vatandaşlarımız bir şekilde sıkıntı içerisindeler. Şu anda AK Parti’nin ve cumhuriyet ittifakı ile birlikte bana göre %40 ve %45 gibi bir oy gözüküyor”dedi

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-