Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ANKARA SEN HER ŞEYE KADİRSİN

ANKARA SEN HER ŞEYE KADİRSİN
10 Eylül 2019 - 9:51

MHP Ordu milletvekili Cemal Enginyurt’ta büyük değişim devam ediyor. Enginyurt’un geçen hafta yayınladığı bazı tweetleri silmesi ve ardından Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’i ziyaret etmesi kamuoyunda vekil barış çubuğu yaktı olarak algılandı.

VEKİLE TEPKİLER GELMİŞTİ

MHP’nin hoyrat vekili geçen hafta yayınladığı paylaşımlarda İttifak ortağı Ak partiye mensup üst düzey kişilere ağır hatta hakarete varıcı sözler etmişti.Gündemi oldukça meşgul eden bu paylaşımlara kamuoyundan da tepkiler gelmiş ,hatta siyasi kulislerde Enginyurt’un siyasi geleceği konuşulmaya başlanmıştı.

GİZLİ İTTİFAK DEDİKODUSU

İttifak ortağı milletvekili pozisyonunda olan Enginyurt , uzun bir süredir Ak partiye özellikle de partini ikinci adamı konumundaki Numan Kurtulmuş’a ağır sözler sarf ediyor ama bir başka eski ak partili belediye başkanı Enver Yılmaz’a laf etmiyordu.Bu durum gözlerden kaçmıyor ve sokakta gizli ittifakın Cumhur ittifakının önüne geçtiği şeklinde konuşuluyordu.

ANKARA’YA ÇAĞRILDI

İttifak ortağı Ak parti ile MHP’nin arasında gerileme neden olan MHP Ordu milletvekili Cemal Enginyurt’un gazetemizde de yer alan ”Ankara’ya MHP Genel merkezine çağrıldı haberimizin ardından bazı mesajların silinmesi ,kamuoyunda vekil uyarıldı olarak yorumlandı.

MESAJLAR SİLİNDİ ,OBB’YE ZİYARET

MHP Ordu milletvekili Cemal Enginyurt’un Ankara ziyaretinin ardından aşağıdaki mesajı kaldırması ve akabinde Büyükşehiri ziyaret etmesi siyasi kulislerde balans ayarı yapıldığı şeklinde konuşulurken. MHP’nin hoyrat vekilinin önümüzde ki günlerde ki çizgisinin nasıl olacağı merakta edilmiyor değil.

HALK KAZANSIN ,SİYASETÇİ DEĞİL

Sonuç olarak önümüzdeki günlerin ne getireceği şimdilik meçhul olsa da, vekilde ki değişimin Ordu’ya fayda sağlayacağı kesin gibi duruyor.

Umarız bundan sonra vekiller kendilerini değil Ordu’yu düşünürler,Yılmaz dönemini daha yaşatmazlar….

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-