Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ALTIN VE DÖVİZDE SON DURUM

ALTIN VE DÖVİZDE SON DURUM
13 Ekim 2020 - 23:18

Köroğlu Kuyumculuk İşletmecisi ve Ünye Kuyumcular Birliği Başkanı Nuri Kumaş, altın ve döviz piyasalarındaki son durumu değerlendirdi.

Altının güvenli bir liman olduğunu ve yatırım yapmak isteyenlerin altından ayrılmamalarını tavsiye eden Kumaş, konuşmasında şunları ifade etti;

Ünye Kuyumcular Birliği Başkanı Nuri Kumaş; “Her zamanki gibi döviz biraz yükselişe başladı. Bu da sanırım dünyadaki olan gelişmelere bağlı. Altın yine ons bazında yükselişe başladı ama dolarla beraber dengelemiş oldu.

Bileziğimizin fiyatı 460-465 bandında devam ediyor. Kullanılmış altınları da 440-445 bandından geri alıyoruz. Herkesin tasarrufunu altından yana değerlendirmesini tavsiye ediyoruz. Ünye, Akkuş, Çaybaşı ve ikizce kuyumcuları olarak hep beraber altın yatırımcılarını kuyumcu mağazalarımıza bekliyoruz.

Bugün çeyrek altını 775 TL ye alıyoruz 810 TL ye satıyoruz. yılın ilk aylarında yaptığımız demeçlerinde altının güvenli bir liman olduğunu, 2020 yılı altın yılı olacak demiştik bu söylediğimiz gerçekleşti yatırım yapanlar kazanmış oluyor.” Dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-