Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Saadet partisi Ünye belediye meclis üyesi Şevki Ocak kendine ait sosyal paylaşım sitesinden yaptığı paylaşım farklı yorumlara sebep oldu.

31 Mart 2019 yılında Saadet partisiden Ünye belediye meclis üyesi olan Şevki Ocak, kendine ait sosyal paylaşım sitesinden Fatih beldesi ile alakalı paylaşım yaparak Ünye Belediyesini'nin ve kaymakamlığı göreve davet etti.

AKP'Lİ MARAL'DAN OCAK'A DESTEK

Saadet partisi Ünye Belediyesi meclis üyesi Şevki Ocak'ın paylaşımına birçok yorum ve beğeni gelirken, Ünye Belediyesi'nin ve kaymakamlığın kırsal kesim ile ilgilenmediği yönünde düşünceler ağırlıktaydı.

Şevki Ocak'ın, Ak partili belediye başkanını ve kaymakamı eleştirdiği paylaşıma son yerel seçimlerde AK parti'den belediye başkan aday adayı olan Koray Maral’ın paylaşımı beğenerek destek verdiği görüldü.

Dikkatlerden kaçmayan bu detay kamuoyunda,Ak partili Maral’ın şuan ki belediye başkanının çalışmalarından memnun olmadığı yönünde anlaşıldı.

VATANDAŞLARDA TEPKİLİ

Ünye Belediyesini ve kaymakamlığı görevlerini yapmakla suçlayan Şevki Ocak'ın sosyal medya üzerinden göstermiş olduğu tutuma vatandaşlardan da tepki geldi.

Gazetemizi arayan ve mesaj çeken vatandaşlar "bizler Belediye meclis üyelerini mecliste haklarımızı korusunlar diye seçtik.
Mecliste ses çıkartmadan oturarak, sadece sosyal medyada tepki vererek meclis üyesi olunmaz.
Eğer bir konu hakkında bir düşüncen varsa ve tepki koyacaksan her yerde dile getirebilmen gerekiyor. Maşallah Bizim meclis üyelerimiz muhalefet de dahil olmak üzere mecliste kuzu gibiler, sosyal medyada ise aslan kesiliyorlar.
Kendilerinden ricamız yanlışa yanlış,doğruya doğru demeleri. Halkın onlara verdiği oyları hak etsinler. Mecliste de sesleri çıkan,cesur temsilciler istiyoruz," dediler.

AKP’Lİ MARAL’DAN ÜNYE BELEDİYESİNİ ELEŞTİREN SP’Lİ OCAK’A, DESTEK

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.