Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

AKKUŞ YENİ CAZİBE MERKEZİ OLUYOR

AKKUŞ YENİ CAZİBE MERKEZİ OLUYOR
21 Ocak 2021 - 3:18

Karadeniz Radyo,Televizyon ve Gazeteciler Dernek Başkan Yardımcısı İbrahim İşçi, Ordu turizmi destinasyonlarından biri olan Küçük Kertil’e ziyarette bulundu.

KÜÇÜK KERTİL’E GİTTİNİZ Mİ?

İşçi ve eşi Arzu Maral İşçi ile Akkuş belediyesine ait tesislerde konaklayarak izlenimlerini paylaştılar. Ordu’nun yeni cazibe merkezlerinden biri olmaya aday Akkuş’ta doğal güzelliklerin için yer alan tesiste 3 gün konaklayan başkan ve eşini daha sonra Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci’i konuk etti.

Karadeniz Radyo,Televizyon ve Gazeteciler Dernek Başkan Yardımcısı İbrahim İşçi ,Küçük Kertil Sosyal Tesisleri projesinin çok güzel bir tesis olduğunu belirterek. Burada doğal hayatla iç içeyiz herşey mükemmel düşünülmüş.

Burasının tanıtımı yapıldığında Ordu turizmine yeni bir yer kazandırılmış olacaktır.

Zamanla evlere olan talebin artacağı ortadadır bu yüzden biran önce Bungolov evlerin sayıları artırılmalı. Yaşlılara ve engellilere uygun bungolov evlerin yapılmalı .Ailecek rahatlıkla kalınabilecek tesisleri tavsiye ederken Ünye,Akkuş Niksar yolunu acilen yapılması gerektiğini söyledi. İşçi son olarak,Başkanın misafir perverliğine teşekkür etti.

DEMİRCİ AKKUŞ İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Ziyarette,Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci ,turizm çalışmalarımızla beraber,Yeni Yapılan Akkuş Devlet Hastenesinde yeni doğan ünitesi, genel yoğun bakım ünitesi ve ameliyathane planlandığını söyledi .

Demirci, Akkuş Devlet Hastanesinin yeni binasına bir iki ay için de geçilecek dedi. Küçük Kertil Sosyal tesislerinde restoran, piknik alanları ve ailece konaklanabilecek iki adet bungalov bulunuyor. Bungalovları açalı 3 ay olduğunu ve gelen tepkilerin güzel. Bu yüzden bungalov evlerin sayısını 10’a çıkarma çalışmaları yapıyoruz. Birde yolumuz yapılırsa Ordu’nun yıldızı olma konumundayız” diyerek Karadeniz Radyo, Televizyon ve Gazeteciler Dernek Başkan Yardımcısı İbrahim İşçi’ye çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-