Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

AKKUŞ BELEDİYESİ SEZONA HAZIR

AKKUŞ BELEDİYESİ SEZONA HAZIR
26 Mart 2020 - 17:16

Akkuş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, yeni sezon öncesi çalışmalarına hız verdi.

Yol ve alt yapı çalışmaları öncesi sezon hazırlıklarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı İsa Demirci ekiplerden bilgi aldı.

Akkuş genelinde asfalt, beton yol, parke yol ve kaldırım yapım çalışmaları öncesi hazırlıklara başlayan Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Salman Konkasör şantiyesini daha rahat bir konuma taşıyarak bölgeye daha kaliteli hizmet vermeyi hedefliyor.

Salman konkasör şantiyesinin, maden sahasına taşınmasıyla birlikte yakıt ve nakliye giderlerinden tasarruf ederek bölgeye daha kaliteli bir hizmet sunacağına değinen Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci: “44 mahallemizde tüm vatandaşlarımızın sorunlarını ortadan kaldırmak için gayret ediyoruz. Bununla birlikte ilçemizi geleceğe hazırlama adına devasa alt yapı ve üst yapı çalışmaları yapıyoruz. İlçe tarihinin en yoğun hizmet dönemi yaşanırken her ne kadar istemesek de bazı aksaklıklar yaşanıyor. Hepsinin farkındayız çünkü her daim vatandaşlarımızla iç içe yan yanayız. Onların talep ve sorunlarını yakinen biliyor ve takip ediyoruz. Sorunların çözümü noktasında istişarelerde bulunuyor seferber oluyoruz. Bu bundan sonrada böyle devam edecek” diye konuştu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-