Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

AK Parti’nin gücünü kullandılar

AK Parti’nin gücünü kullandılar
30 Eylül 2018 - 1:07

AKP eski İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Pensilvanya’ya giderek FETÖ lideri ile fotoğraf çektiren AKP’liler için flaş bir açıklama yaptı.

AKP eski İstanbul Milletvekili Metin Külünk, halen birçok isim bürokrat, milletvekili,siyasetçi olarak yaşamını devam ettiriyor.Operasyonları erteletebilmek, yargı ve güvenlik bürokrasisine baskı yapıyorlar. Açıkçası AK Parti’nin gücünü kullanarak bunları yaptılar ve yapmaya da devam ediyorlar. Bunları biliyoruz.

Milletimiz umutsuz olmamalı.

Bu ülkenin kanını akıtanlar başarılı olamazlar. İşte geçen gün orduda görevli 110 subay gözaltına alındı. Bu ne demektir, işbirlikçiler tasfiye edilmelidir. Pennsylvania’ya gidip fotoğraf çektirenler hiç birşey olmamış gibi davranmamalı. Milletten özür dilemeliler. Özeleştiri yapamayanlar maalesef 17/25 Aralık’tan sonra bile Fethullah Gülen güzellemesi yaptılar bu milletin gözünün içine baka baka.

Millete saygısızlık yapanları millet affetmiyor.

Yargı bürokrasisinin üzerinden elinizi çekin diye açık açık konuştum. Bunları ben söylerken hepsi bilgiye dayalıydı. Gerçeğe, tespite dayalıydı. Hiçbirşey olmamış gibi davranmayın. Dolayısıyla bu mücadele devletin mücadelesidir. Bu devlet kimseye, hiçbir gruba kendini tek başına teslim etmez.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-