Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

AK PARTİLİ VEKİLİN, YANIK SEVGİSİ AK PARTİNİN ÖNÜNE GEÇTİ

AK PARTİLİ VEKİLİN, YANIK SEVGİSİ AK PARTİNİN ÖNÜNE GEÇTİ
04 Ağustos 2019 - 1:48

Ak parti Ordu milletvekili Metin Gündoğdu’da skandallar bitmek bilmiyor.Vekil Gündoğdu bu kez yerel seçimlerde Ak partiden aday gösterilmeyen ve Ak partiye rakip olan İsmet Yanık’ın düğün davetine katıldı.

Gündoğdu,Ak partiden aday gösterilmemesi nedeniyle dakikasında partisine sevdası biten ve yerel seçimlerde Büyük Birlik partisinden aday olan İsmet Yanık’ın Fetö’den yargılanan kızının düğününde davetliler arasında yer aldı.Davette ayrıca bir konuşma yapan ve çiftlere mutluluklar dileyen vekil Gündoğdu gecenin onur konuğu oldu.

AK PARTİNİN NEDEN KAYBETTİĞİ BU GECE  BİR KEZ DAHA ORTAYA ÇIKTI.

Ak parti Ordu milletvekili gibi değilde adeta bağımsız ve muhalefet parti vekilleri gibi hareket eden Gündoğdu’nun Ak parti ilke ve prensiplerinin dışında bir çizgi çizmeye devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vizyon ve misyonundan farklı düşünce yapısında olduğunu gözler önüne seren Gündoğdu, bu gece ki tutumu ile bize yine haklı çıkartmış oldu.

İşine gelince Ak pati milletvekili olduğunu hatırlayan ve polislere , memurlara posta koyan vekil Gündoğdu,bu gece ise hangi partinin milletvekili olduğunu unutmuş gibi hareket etti.

YANIK SEVGİSİ REİS SEVGİSİNİN ÖNÜNE GEÇMİŞ

Kankası Ordu Büyükşehir Eski Belediye Başkanı Enver Yılmaz ile muhabbet bağından çıkmayan vekil Gündoğdu,Yılmazın istifasının ardından Ak partiye sırtını dönmüş durumda görüntü sergiliyor.

Yerel seçimlerin üzerinden 4 ay geçmesine rağmen ,Ak partiden Çaybaşı Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Semiz’e hayırlı olsun ziyaretine bile gitmeyen Ak parti Ordu milletvekili Metin Gündoğdu’nun, koşa koşa  Ak partiye savaş  açan İsmet Yanık’ın davetine katılmasına ne demeli karar kamuoyunun.

AŞAĞIDA Kİ SORULARA CEVAP VEREBİLECEK MİSİNİZ?

Sayın vekil artık karar verin siz Ak parti milletvekili misiniz?

Ak partini seçilmiş belediye başkanlarına düşmanlığınız mı var ?

Ak partiden aday yapılmayacak kadar hakkında spekülasyon olan  biri ile bu samimiyetiniz neye dayanıyor?Ortak yanınız ne olabilir ?

Bu kaçıncı Fetö suistimaliniz?

KENDİNİZE GELİN ,KİMİ TEMSİL ETTİĞİNİZİN FARKINA VARIN.

Bugüne kadar Ordu’da sergilediğiniz milletvekili portresi ortada, her belediye hortumlanmış,borç içinde ,iş yapamaz vaziyetteyse bunda sizinde payınız var.

Size kefil  olanları şu ana kadar ki vekillik görevinizle mahcup ettiniz. Kamuoyunun gözünde Reisi Cumhura adeta bu gece ihanet ettiniz.

Artık kişilerin vekilliğini değil , milletin vekilliğini yapmaya başlayın.

 

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ METİN GÜNDOĞDU’NUN VEKİLLİĞİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ METİN GÜNDOĞDU'NUN VEKİLLİĞİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

 

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-