Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

AK PARTİ İLÇE KADIN KOLLARI BAŞKANI İSTİFA ETTİ

AK PARTİ İLÇE KADIN KOLLARI BAŞKANI İSTİFA ETTİ
26 Eylül 2020 - 0:01

Adalet ve Kalkınma Partisi Fatsa İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Koçan,görevinden ayrıldığını duyurdu.

Adalet ve Kalkınma Partisi Fatsa İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Koçan, “Ordu Büyükşehir Belediye meclis üyesi görevimden ve çocuklarımın büyüme çağında olması ve daha da fazla vakit ayırmak istediğimden dolayı görevimi bırakıyorum.” diyerek görevinden ayrıldığını duyurdu.
Fatsa İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Koçan, 16.01.2015 tarihinde AK Parti Fatsa İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevi Genel Merkezin kararıyla tevdi edildi.
İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Koçan, “Bu kutlu yolda kaderi milletimizin kaderi ile örtüşmüş Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde; kurulduğu günden bugüne millete hizmet etme yolunda durmadan ilerleyen AK Partimizin bir neferi olmanın, hak bildiğim davamız için İlçe Kadın Kolları Başkanı olarak hizmet etmenin gururu ve onurunu sonuna kadar yaşayan biri olarak, bu görevin ne kadar şerefli olduğunu ifade etmek isterim…
Bu süre zarfı içerisinde;
07.06.2015, 01.11.2015, 24.06.2018 Genel seçimleri,
16.04.2017 Referandum,
24.06.2018 Cumhurbaşkanlığı seçimi,
31.03.2019 Yerel seçimler olmak üzere, toplamda beş seçimde görev aldım.
Demokrasi tarihimize kara bir leke olarak geçen 15 TEMMUZ hain darbe girişimini ülke olarak büyük bir teessürle yaşadık…
Sayın Cumhurbaşkanımız ve genel merkezimizin takdir ve destekleriyle bu güne kadar görevimin vermiş olduğu bütün sorumlulukların kıymetli ve değerli olduğu bilinciyle halen ilçe kadın kolları başkanlığı görevimi yürütüyorum.
“Bazen küçük aralar vermenin yenilenme ve soluklanma adına faydalı olduğu düşüncesindeyim.”
Tamda bu noktada ‘İnandığın Yolda Yürü’ sloganıyla başlayan kongrelerimiz öncesi Genel Merkezimiz ile yaptığımız istişareler neticesinde 6 yıla yakın onurla ve gururla sürdürdüğüm AK Parti Fatsa İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevime, Ordu Büyükşehir Belediye Meclis üyesi görevimden ve çocuklarımın büyüme çağında olması ve onlara daha da fazla vakit ayırmak istediğimden dolayı kısa bir süre ara verme kararı aldım.
Görev sürem içerisinde her zaman yanımda olan bana güç ve destek veren aileme, dostlarıma, evinden, işinden, eşinden, çocuklarından fedakârlık göstererek gece-gündüz demeden omuz omuza birlikte çalıştığım yönetim kurulu üyelerime, kıymetli büyüklerime, ilçe başkanlarıma, belediye başkanlarıma, teşkilatımızın her kademesinde görev yapan arkadaşlarıma ve en önemlisi evlerinin kapılarını bizlere sonuna kadar açan misafir eden Fatsalı hemşerilerime en kalbi duygularımla şükranlarımı sunuyorum.
Ekibimle birlikte emek verdiğim, ülkemizin geleceğine ışık tutan AK Parti’mizin bir parçası olmaktan, Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çalışma ekibinde yer almaktan onur ve gurur duyduğumu, bu hak davanın destekçisi olacağımı özellikle ve hassasiyetle belirtmek istiyorum.
Görevime Ordu Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olarak devam ettiğimi ve yukarıda bahse konu sebeplerden dolayı yapılacak kongrede Ak Parti Fatsa Kadın Kolları Başkanlığına aday olmayacağımı ancak partimin bundan sonra ki şahsıma vereceği her türlü görev ve yetkiyi gururla taşıyacağımı ifade etmek istiyorum.
Bu kutlu bayrağı devralmak için aday adayı olan dava arkadaşlarıma başarılar diliyor, her zaman bilgi, birikim ve tecrübelerimle yanlarında olacağımı belirtmek istiyorum.
Bu talebimin anlayışla karşılanacağı temennisi ile saygı ve sevgilerimi sunuyor sizleri Allah’a emanet ediyorum. Kalın sağlıcakla…” ifadelerini kullandı

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-