Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Ak Parti Hanyanı’na Çıkarma Yaptı

Ak Parti Hanyanı’na Çıkarma Yaptı
31 Mayıs 2015 - 17:47

Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı Kurduğu Ekiplerle Mahalle Mahalle Dolaşıyor.

IMG-20150531-WA0001

Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün öncülüğündeki Ak Ekip Pazar Günü Hanyanı Mahallemize bir proğram Numan KurtulmuÅŸdüzenleyerek mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Proğramda ilk konuşmayı yapan Mahalle Muhtarı Mustafa Yazıcı, Kıymetli misafirlerimiz bu pazar günü mahallemizi şenlendirdiniz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi.

İlçe Başkanımız Arif Ergün’de yaptığı konuşmada; Değerli Hanyalı lı kardeşlerim. Bu gün burada sizleri ziyaret etmemizin amacını biliyorsunuz. Haftaya bu gün inşallah bir seçim geçireceğiz. Hepimiz sandıklara gidip demokrasinin bir gereği olan oy verme görevimizi yerine getireceğiz. Allaha şükür ki bizim buralara gelecek yüzümüz ve söyleyebilecek sözümüz var. Çünkü biz hizmet Partisiyiz. Ak Parti kadrolarının bu memlekete hizmet etmekten başka gayesi ve çabası yoktur. Daha bir Hafta önce Havalimanımızı açtık. Artık bizim iki tane havalimanımız var. Biri Çarşamba’da diğeri ise Gülyalı’da. Keyfimiz nereyi isterse oradan ülkemizin her noktasına uçabileceğiz. Yine bir hafta önce Yeni Hastanemiz poliklinik hizmeti vermeye başladı. İnşallah 2 ay içinde tam teşekküllü olarak hizmet vermeye başlayacak.

yunus_emre-21-214x300Değerli Dostlar, Bu seçim bizim için çok daha önemli. Bizim önümüzde abi olarak gönderilmiş bir Başbakan Yardımcımız var. İnşallah onunla birlikte Organize Sanayii, Ünye-Niksar Yolu vb gibi yıllardır uğraştığımız fakat bir türlü çözülemeyen büyük hizmetleri de bölgemize kazandıracağız. İnşallah ilimizde Pazar günü yapılacak seçimde 5te5 yaparak Başbakan Yardımcımızı güçlü bir şekilde Ankara’ya göndereceğiz dedi.

Belediye Meclis Üyemiz Yaşar Sezgül’de yaptığı konuşma da, Sevgili Hanyalı lı dostlarım. Eski Türkiye yi bilmeyenimiz yok. Memurumuzun maaşını ödemek için İMF kapılarında para dilendiğimiz günleri unutmayalım. Bazen her şey istediğiniz gibi olmayabiliyor. Çok şey yapmak istiyorsunuz ama hepsine vakıf olamıyorsunuz. Biz inşallah bu önümüzdeki dönemde OSB ve iç bağlantı yolumuzu çözebilirsek bu bile biz yeter. Sizin önünüze gelip te birileri gibi biz cek cak yapmıyoruz. İnşallah bu sorunlarımız da Ak Parti iktidarıyla çözüme kavuşacak dedi.

Ak Ekip daha sonra konvoy halinde Çaybaşı ve İkizce proğramı yaparak ilçe merkezlerinde oturup vatandaşlarla çay içip hasbihal etti.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-