Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Ak Parti Çaybaşı Belediye Başkan Adayı Semiz, Gençlerle Bir Araya Geldi

Ak Parti Çaybaşı Belediye Başkan Adayı Semiz, Gençlerle Bir Araya Geldi
28 Şubat 2019 - 22:24

Ak Parti Çaybaşı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Semiz, Ak Parti Gençlik Kolları ile istişare toplantısında bir araya geldi.

Düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısında gençlerle buluşan Semiz, Ak Parti’nin gençlere olan güveni ve gençlerin partideki değeri hakkında bilgilendirmeler yaparken, gençlerin taleplerini dinlemeyi de ihmal etmedi.

Ak Parti Gençlik Kolları ile düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısına Ak Parti Çaybaşı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Semiz’in yanı sıra Ak Parti Çaybaşı İlçe Başkanı Adem Genç ve Ak Parti Çaybaşı Gençlik Kolları Başkanı Erdem Perçi de katıldı.

Toplantı hakkında açıklamada bulunan Semiz şunları ifade etti;

Ak Parti Çaybaşı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Semiz: “Bir ülkenin gençlerin refahın güvencesidir. Bizler de bu sebeple gençlerimize sahip çıkıp, onlara değerlerimizi ve hedeflerimizi anlatmalıyız. Gençlerimiz gelecekte bizlerin yerlerini alıp, güzel işler başaracaklardır. Bugün burada da Ak Parti Gençlik Kolları ile bir araya geldik. Gençlerimizin azim ve heyecanını görmek beni çok mutlu etti. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin.” diyerek sözlerini tamamladı.

 

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-