Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Ahmet Çamyar, En Başarılı 20 Belediye Başkanı Arasında

Ahmet Çamyar, En Başarılı 20 Belediye Başkanı Arasında
08 Ocak 2016 - 10:08

a

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, ORC Araştırma şirketi tarafından yapılan araştırmada 2015’in en başarılı 20 büyükşehir ilçe belediye başkanı arasında yer aldı.

ORC Araştırma şirketi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen “En Başarılı Belediye Başkanları” araştırmasının sonuçları açıklandı. Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, ORC Araştırma Şirketi tarafından 20 Aralık 2015 – 4 Ocak 2016 tarihleri arasında 30 Büyükşehir’in tüm ilçelerinde 20 bin 680 kişi ile yapılan ankette, yüzde 51,2 oy oranı ile 17. sırada yer alarak En Başarılı 20 Belediye Başkanı arasına girdi.

Göreve geldiği 30 Mart 2014 tarihinden bu yana, Ünye için birçok önemli projenin altına imza atan ve iki yıl gibi kısa bir sürede, çalışmaları ile en başarılı 20 Belediye Başkanı arasına girmeyi başaran Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, “Ünye’mizi daha yaşanabilir kent haline getirmek, şehrimize hak ettiği değeri verebilmek için gece gündüz demeden tüm ekibimiz ile birlikte çalışıyoruz. Antalya’da Tarihi Kentler Birliği’nin düzenlediği yarışmada aldığımız başarı ödülünün ardından en başarılı 20 Belediye Başkanı arasına girmemiz çalışmalarımıza daha da şevk katmıştır. Bana ve ekibime güvenerek oy veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-