Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ACİL TIP TEKNİSYENLERİ HAFTASINDA ÜNYE 112 ÇALIŞANLARINDAN MESAJ VAR

ACİL TIP TEKNİSYENLERİ HAFTASINDA ÜNYE 112 ÇALIŞANLARINDAN MESAJ VAR
22 Mart 2020 - 11:38

: 22-28 Mart Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Haftasında 112 istasyon çalışanları unutulmadı.

22-28 Mart Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Haftasında Ordu İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Çetin Gündoğdu ve Başhekim Yardımcısı Dr. Yasin Ergül Ünye de bulunan 112 istasyon çalışanlarına moral ziyaretinde bulundu. Bu ziyarette Ünye 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyon sorumlusu Mustafa Cırık, Ünye 5 Nolu İstasyon Sorumlusu Onur Ağaç ve 112 personelleri hazır bulundular.

Ordu İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Çetin Gündoğdu ve Başhekim Yardımcısı Dr. Yasin Ergül, Ünye 1 ve 5 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarına ziyaretinde İnsanların hayatlarını kurtarmak için canla başla mücadele eden sağlık personelleri için özel kılınmış haftanın en başta Ünye 1 ve 5 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda görev yapan Acil Tıp Teknisyeni ve Teknikeri arkadaşlarımız olmak üzere, tüm Acil Tıp Teknisyeni ve Teknikeri olarak görev yapan arkadaşlarımıza güzellikler getirmesini temennisinde bulunarak kutladılar.
Ziyaret sonrası toplu fotoğraf çektiren 112 çalışanları ‘’gücümüz duyarlılığımız kadar’’ diyerek vatandaşlara evde kalın çağrısında bulundular.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-