Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

40. Bayisiyle Hasyörem Çiğköfte Ünye’de Hizmete Açıldı

40. Bayisiyle Hasyörem Çiğköfte Ünye’de Hizmete Açıldı
24 Ekim 2018 - 15:35

Hasyörem Çiğköfte Ünye Bayisinin açılışı yapıldı.

Kalitesi ve lezzetiyle kısa zamanda adını tüm Türkiye’ye duyuran Hasyörem Çiğköfte, 40. bayisini Ünye’nin Yalı mevkiinde hizmete geçirdi.

Hasyörem Çiğköfte Ünye Bayisinin açılışına Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Hasyörem Çiğköfte Genel Müdürü Ferda Tonyalı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta açıklamalarda bulunan Hasyörem Çiğköfte Genel Müdürü Ferda Tonyalı, bir Ünyeli olarak 40. bayinin açılışını Ünye’de gerçekleştirmekten son derece mutlu olduğunu ifade ederek şunları söyledi;

Hasyörem Çiğköfte Genel Müdürü Ferda Tonyalı: “Hasyörem Çiğköfte Markamızı 6 ay önce 3 ortak olarak İstanbul Bağcılar’da kurduk ve markamız kısa zamanda 40 bayi ağına ulaştı. Bugün Ünye’de 40. bayimizin açılışını gerçekleştirmekteyiz. Bir Ünyeli olarak memleketimde 40. bayimizin açılışını gerçekleştirmek beni son derece mutlu edip duygulandırmıştır.

Ürünlerimiz Katkısız ve Doğal

Ülkemizde ve Dünya’da damaklarda bıraktığı lezzet ile çiğköfte milli yiyeceğimiz olmuştur. Biz de Hasyörem Çiğköfte olarak üretim tesisimizde temizlik ve hijyen kurallarına titizlikle riayet ediyoruz. Çiğköftelerimizi tamemen katkısız ve doğal üretim yaparak vatandaşlarımıza sunuyoruz. Ürünlerimizin kaliteli olmasını ve zamanında bayilere ulaşmasını sağlayarak bayilerimizin iş gücünü hafifleten bir firmayız.

Bayimiz Ünye’ye Hayırlı Olsun

Bir ailemize daha rızık kapısı olan Ünye Bayimiz, tüm Ünyelilere ve Özcan Ailesine hayırlı olsun. Ayrıca açılışımıza katılımlarından dolayı Ünye Belediye Başkanımız Ahmet Çamyar ve tüm Ünye halkına teşekkürlerimi sunuyorum. Hayırlı uğurlu olsun.” diyerek sözlerini tamamladı.

 

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-