Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

“2 AY ELEKTRİK VE SU FATURASI ALMAYIN”

“2 AY ELEKTRİK VE SU FATURASI ALMAYIN”
31 Mart 2020 - 0:59

Bu millet bu zamana kadar önüne koyduğunuz faturayı itiraz etmeden ödedi. İçinde bulunduğumuz zor süreçte şimdi sıra sizde!
MHP Fatsa İlçe Başkanı Murta Kaçak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, dünya ile birlikte Ülkemizin de içinden geçtiği zor sürece dikkat çekerek, Ordu Büyük Şehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler ve TEDAŞ’a seslendi.
Bu kalender ve vefakâr millet bu zamana kadar faturasını ödedi. Hatta kaçak kullanım yapanların bile faturasını istediniz ona bile itiraz etmedi. Şimdi sıra sizde diyen MHP Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak, bu milletin 2 aylık faturasını almayın dedi.
Kaçak’ın paylaşımı şöyle; Tüm dünyanın belası olan Corona virüsü ister istemez bizim ülkemizde de yayılmaya devam ediyor. Devlet ve Millet olarak önlem almaya çalışıyoruz.
Ben bu şehirde doğdum bu şehirde büyüdüm, bu Ülkeyi ve bu şehri seven bir kardeşinizim. Buradan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımızdan rica ediyorum, bu kalender ve vefakâr Milletten 2 ay SU Faturası almayın…
YEDAŞ’tan ricamız 2 ay elektrik faturası almayın. Bu Millet yıllarca düzenli bir şekilde ödemelerini yaptı sizlere, hatta kaçak elektrik ve Su kullanan kişilerin faturasını millet olarak bize ödettiniz, bizde hiç itiraz etmeden faturalarımıza yansıyan bu tutarları ödedik.
Artık sizde bu milletin yanında olun, ÜLKE bu milletin ülkesi yani hepimiz sizlerin de dediği gibi aynı gemideyiz. Herkes farklı açıdan bakabilir, değerlendirebilir, şuan kalp kırmadan birbirimizi üzmeden, belki de hiç duymadığımız kadar birbirimize ihtiyaç duyduğumuz bir zaman diliminden geçerken lütfen unutmayalım!!!
Hepimiz, zenginimizde, fakirimizde ölümü tadacağız tek gerçek olan budur…

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-