Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

CEMİYET BAŞKANI ÇAKIR’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

CEMİYET BAŞKANI ÇAKIR’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
24 Kasım 2020 - 4:06

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan(KARTEGDER) Karadeniz Radyo Televizyon ve Gazeteciler dernek Başkanı Cihan Çakır, ‘Gelecek nesli bir hamur misali ellerinde yoğuran, ona şekil veren ve ideal hedefler aşılayan hakları asla ödenmez öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım’ dedi. 

Öğretmenlik mesleği sadece eğitim, öğretim sürecinde edinilen bilgileri sınıfta öğrencilere aktarmak değildir. Öğretmenlik; bilgi yanında tecrübe ve irfanla çocuklarımızı, gençlerimizi geleceğe hazırlama mesleğidir. Bu yönüyle öğretmenler, eğitim sistemimizin temel yapı taşları, istikbalimizin de mimarları” olduğunu dile getiren Çakır,

Kutsal olduğu kadar mesuliyeti de yüksek bir mesleği icra eden; sevgi ve fedakarlık timsali olan öğretmenlerimiz, gerçekleştirdikleri eğitim öğretim faaliyetiyle adeta istikbalimizi de şekillendirmektedirler.

Yurdumuzun her köşesinde fedakarca çalışan, en zorlu şartlarda dahi mesleklerini sevgiyle icra eden öğretmenlerimiz, her türlü övgü ve takdire layıktır. 

Gönüllerimizde müstesna bir yere sahip olan öğretmenlerimize hepimiz şükran borçluyuz. Bu vesile ile Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal’e, Ahirete intikal etmiş ve şehit olmuş ,yurt içinde ve yurt dışında görev yapan tüm öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyor, eğitim camiamızın 24 Kasım Öğretmenler Gününü tebrik ediyorum.” diye konuştu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-