Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

KAYMAK İNŞAAT YENİ YERİNDE

KAYMAK İNŞAAT YENİ YERİNDE
15 Ekim 2020 - 11:15

Kaymak inşaat yeni yerine taşındı.
Yeni ofisine taşınan Kaymak inşaat 5 AS Yapı Ticaret Limited şirketi Yönetim kurulu Başkanı Musa Kaymak ve pazarlama müdürü Kadir Kaymak’a Karadeniz Radyo Televizyon ve Gazeteciler Dernek Başkanlarından hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

BAŞKAN İŞÇİ VE ÇAKIR’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

(KARTEGDER) Karadeniz Radyo Televizyon ve Gazeteciler Dernek Başkan yardımcı İbrahim İşçi ziyaret sonrası yaptığı açıklamada,”Dernek Başkanımız Çakır’la Ünye’de yıllardır inşaat sektöründe faaliyet gösteren tecrübesi ile inşaat alanında öncü firmalardan olan Kaymak inşaat 5 AS Yapı Ticaret sahibi iş adamı Musa Kaymak’ı yeni ofisinde ziyaret ettik hayırlı olsun dileklerinde bulunduk.

İlk günkü gibi aynı heyecan ve çalışkanlığıyla işlerinin başında bulunan iş adamı Musa Kaymak’ı yerinde bulamamamıza rağmen pazarlama müdürü ve oğlu Kadir Kaymak bizi en iyi şekilde ağırladı. Misafirperverliğinden dolayı kendisine ve iş adamı Musa Kaymak’a teşekkür” ederiz”dedi.

KAYMAK’TAN TEŞEKKÜR

Ziyaret sonrası Başkanları arayan, işlerinin yoğunluğu nedeniyle şehir dışında olduğunu , İşçi’nin ve Çakır’ın yanında bulunamamaktan duyduğu üzüntüyü dile getiren Musa Kaymak ise, ” bugüne kadar Ünye’ye bir çok proje kazandırdık,Çalışmalarımız halen tüm hızıyla devam ediyor.Şuan 40 daire projemiz bitmek üzere yakında 30 daire projemiz başlayacak.Kaymak inşaat olarak 40 yıllık tecrübemizi Ünye’mize yansıtmaya çalışıyoruz.Bize bugüne kadar güvenen ve tercih eden tüm hemşerilerimize teşekkür ederiz. Yeni ofisimizi Çınarlık cami karşınında hizmete açtık dostlarımızı ve hemşerilerimizi bekleriz.Nazik ziyaretinizden dolayıda çok teşekkür ederim ”dedi

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-