Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

İbrahim Ethem Kibar ”hizmete devam”

İbrahim Ethem Kibar ”hizmete devam”
20 Eylül 2020 - 0:26

Fatsa’da korona virüs salgını nedeniyle yol çalışmalarına verilen önceki gün itibariyle bitti. Belediye Başkanı İbrahim Ethem Kibar, “89 mahallemizin her noktasına dokunmaya, hemşerilerimize hizmete devam ediyoruz” dedi.

11 kilometrelik Bağlarca, Kabakdağ, Kılavuzömer, Tayalı konforlu ulaşımı sağlayacak grup yolunda Fatsa Belediyesi ile Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin koordineli olarak sürdürdüğü sıcak asfalt çalışması devam ediyor. Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Tayalı, Kılavuzömer, Kabakdağı grup yolu sıcak asfalt çalışmaları kapsamında Bağlarca mahallesini de sıcak asfalt yaparak vatandaşları yüksek standartlı konforlu bir yola kavuşturduklarını söyledi. 50’ye yakın mahalle halkı Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ı yolda karşılayarak 100 yıl sonra sıcak asfaltlı bir yola kavuştukları için teşekkürlerini ilettiler.

“Uzun yıllar konforlu ulaşım sağlayacak”
Başkan Kibar, “Yaklaşık 20 gün önce başlayan çalışmada pandemi nedeniyle kısa bir ara verilmişti. Çalışmalarımıza Bağlarca Mahallemizin merkezinden başladık. Altyapısı tamamlanmış ara kılcal yollarımız dahil Bağlarca Mahallemizi yüksek standartlı ve konforlu bir yol ile buluşturuyoruz. Buradaki çalışmaları en kısa sürede tamamlayıp grup yolumuzun, hemşerilerimize eksiksiz bir şekilde hizmet etmesini sağlayacağız. 89 mahallemizin her noktasına dokunmaya, hemşerilerimize hizmete devam ediyoruz. Muhtarımız yolun kendi evlerinin bahçesi gibi olduğunu ve aynı şekilde koruyacaklarının sözünü verdi. İnşallah uzun yıllar konforlu yol ulaşımını sağlayacak bu yolun hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-