Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

HABERİMİZ MECLİSTE TARTIŞMAYA NEDEN OLDU.

HABERİMİZ MECLİSTE TARTIŞMAYA NEDEN OLDU.
05 Aralık 2019 - 1:07

Gazetemizde yayınlanan Belediye Başkanı Tavlı ‘’öyle bir laf etti ki’’ haberimiz Ünye Belediye Meclisi Aralık ayı toplantısına taşındı.

İyi Parti Meclis Üyesi Murat Çıraklı Kasım ayı meclis toplantısında mimar revizyonu ile ilgili alınan kararları eleştirmiş ve akabinde gazetemize özel röportaj vermişti.
Murat Çıraklı’nın gazetemize yaptığı gündem yaratan açıklamaların ardından, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı açıklamada bulunarak imar revizyonu ile ilgili eleştirilere sert tepki verdi.

ÇIRAKLI KAMUOYUNUN MERAK ETTİĞİ SORUYU SORDU

İmar revizyonundan sıkıntı olanların kendilerine bakmasını ve ‘’bazı arkadaşlarımıza ucu dokunuyor’’ ifadesi kullanması tansiyonu yükseltmişti.
Bu sözlerin ardından Ünye belediye meclisi töhmet altında kalmış, son meclis toplantısında da İyi Parti Meclis Üyesi Murat Çıraklı konuyu dile getirdi

Murat Çıraklı ,Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’ya ‘’ucu dokunan ve rant peşinde koşan’’ üyelerin kimler olduğunu açıklaması gerektiğini aksi takdirde tüm arkadaşların zan altında kalacağını belirtti.

BAŞKAN TAVLI’DAN GERGİN CEVAP

Ünye belediye başkanı Tavlı ise ,Çıraklı’ya cevaben açıklamalarda bulundu…

Başkent Tavlı’nın yapmış olduğu açıklamaları tatmin edici bulmayan İyi Parti Meclis Üyesi Çıraklı,’’ sayın Başkan sormuş olduğunuz soruya cevap alamadık bu konuda aydınlatmak istiyoruz ‘’dedi .

Bunun üzerine ve İyi Parti Meclis Üyesi Murat Çıraklı arasında tartışma yaşandı.
Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Murat Çıraklı ‘yı ve kamuoyunu ikna edici bir açıklama yapmadan olayı geçiştirdi ve oturma kapattı.

İŞTE O GERİLİM ANLARI

MECLİSTE TARTIŞMA ÇIKARAN HABERİMİZ AŞAĞIDA

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-