Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÖZ DİYARBAKIR SOFRASI HABERİ YALAN ÇIKTI

ÖZ DİYARBAKIR SOFRASI HABERİ YALAN ÇIKTI
17 Ağustos 2019 - 12:05

Ünye gündemini yalan yanlış haberlerle meşgul eden çakma haber siteleri, yerel basında ‘’hileli pide ve lahmacun etlerine ceza’’ haberini fırsata çevirmek için faaliyete geçtiler.

Çıkarları doğrultusunda kişi ve kurumlar  hakkında karalama kampanyası yürüten bu rantçı kişi ve kişiler çakma haber siteleri üzerinden toplumda algı oluşturma çabasına devam ediyorlar.

Çakma haber sitesinin bugünkü hedefinde ise ‘’Öz Diyarbakır sofrası’’ var.

Ünye’de uzun yıllardır hijyenik ve kaliteli malzeme kullanarak eşsiz menüsü ile Ünyelinin tercih ettiği  aile mekanı olan ‘’Öz Diyarbakır sofrası’’ ile ilgili yalan ve iftira haber ile algı oluşturma çabasına giren bu çakma site sonunda baltayı bir kez daha taşa vurdu.

Gerek kurumsal, gerekse işletme üzerinden yaptığımız araştırmalar sonucunda Öz Diyarbakır sofrası ile ilgili yapılan haberin asılsız ve tamamen yalan haber olduğu ortaya çıktı. Konuyla ilgi görüş aldığınız yetkililer ‘’Öz Diyarbakır sofrası’’ ile alakalı böyle bir durumun söz konusu olmadığını belirttiler.

İşletme sahibi ise Hamdin Öztürk gazetemize yaptığı açıklamada, Çakma haber sitesinde çıkan haberin tamamen asılsız olduğunu, her hafta yetkililerin işletmesinden numune aldıklarını belirterek “Bugüne kadar Ünyelilere her şeyin en iyisini kullanarak hizmet ettik, etmeye devam ediyoruz. Bunca yıl ortaya çıkmayan sözüm ona et hilesi bugün nasıl oldu da ortaya çıkarılmıştır.

Kısaca devletin memurları bunca yıl denetim yapmadı mı, elbette yaptı. Tüm işletmelerde olduğu gibi bizde her hafta denetimden geçiyoruz. Bu durumda gösteriyor ki biri ve birileri bizi yalan, yanlış haberlerle karalamaya çalışıyor. Ama başaramayacaklar biz kaliteli hizmetimize devam edeceğiz.

Tüm hemşerilerimiz dün olduğu gibi bundan sonrada gönül rahatlığıyla işletmemize geleceklerdir. Elimizde bulunan belgelerimize bakabilirler. Bizim yapacağımız tek şey bu iftiralara inat, bize sahip çıkan Ünyelilere daha iyi hizmet sunabilmek olacaktır.

Kamuoyu bilmelidir ki konu ile ilgili hukuki süreç başlatılmıştır”. dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-